بيوگرافي بازيگران بيوگرافي بازيگران .

بيوگرافي بازيگران

بيوگرافي و زندگي نامه كامل سحر قريشي + عكس

بيوگرافي و زندگي نامه كامل سحر قريشي | سحر قريشي در چه دانگشاهي درس خونده ؟ سن سحر قريشي ؟ شوهر سحر قريشي ؟ بيوگرافي بازيگر مشهور زن ايراني بنام سحر قريشي هم اينك در سايت پارلين قرار گرفت

پارلين » بيوگرافي بازيگران » بيوگرافي كامل سحر قريشي + عكس

همچنين شما مي توانيد در اين پست بيوگرفاي جديدترين عكس هاي سحر قريشي را نيز ببينيد

بيوگرافي بازيگران ايراني

full-biography-of-sahar-qureshi-photos (4)

بيوگرافي سحر قريشي در سايت سرگمي و تفريحي پارلين :

سحر قريشي متولد ???? است . همسر او مهران اخوان ذاكري است و ?? سال سن دارد . زندگي مشترك آنها چند سالي است كه آغاز شده و روز هاي خوبي را با هم پشت سر ميگذارند . سحر قريشي تنها يك برادر دارد و رنگ هاي مورد علاقه اش مشكي ، آبي و قرمز است . سحر قريشي دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و اين آينده را براي خود پيش بيني ميكند . براي قريشي نوع پوشش و لباس خيلي اهميت دارد . او حسين سهيلي زاده را مانند پدرش دوست دارد.

Sahar-Ghoreyshi-4 (Custom)

نام اصلي : سحر قريشي

زمينه فعاليت : بازيگر سينما، تلويزيون و تئاتر

تولد : ? دي ????

?? دسامبر ???? ‏(?? سال)

تهران، ايران

محل زندگي : تهران، ايران

مليت : ايران

پيشه : بازيگري

سال‌هاي فعاليت : از ???? تاكنون

همسر(ها) : مهران اخوان ذاكري (همسر سابق)

سحر قريشي دوست دارد هر چه زود تر به اوج برسد و اين آينده را براي خود پيش بيني ميكند . براي سحر قريشي نوع پوشش و لباس خيلي اهميت دارد

45252 (Custom) (2)

سحر قريشي در گفت‌وگو با خبرنگار راديو و تلويزيون فارس درباره نحوه ورودش به تلويزيون گفت: من كار اولم در زمينه بازيگري فيلم سينمايي «لج و لجبازي» به تهيه كنندگي آقاي زبر دست بود. در مراحل پاياني اين كار بودم كه از طريق آقاي خيرابي به آقاي سهيلي‌زاده معرفي شدم. آقاي سهيلي زاده از من دعوت كرد تا براي نقش يلدا كه حدود ??? نفر كانديد داشت، تست بدهم و خوشبختانه پس از تست مورد قبول واقع شده و براي بازي در اين نقش آمدم.
وي با بيان اينكه بازيگران در كار روتين تلويزيوني بيشتر ديده مي‌شوند، درباره بازتاب سريال «دلنوازان» اظهار داشت: استقبال مردم از اين سريال خيلي خوب است و مردم در كوچه و خيابان مرا مي‌شناسند و مورد محبتشان قرار گرفته‌ام. البته در اين كار استرس هم داشته‌ام، چون در كنار پيشكسوتان بزرگي ايفاي نقش مي‌كردم و كار اولم بود.

Sahar-Ghoreyshi-3 (Custom)

وي افزود: من براي بازي در چنين سريال پر قسمتي تجربه چنداني نداشتم. ضمن اينكه نقشم هم پررنگ بود اما آقاي سهيلي‌زاده با من همراهي كرد و كمك‌هاي او مرا به اينجا رساند.
وي درباره انتخاب بازيگران و اينكه آيا دوست داشته به جاي بازيگر ديگري در اين سريال ايفاي نقش كند؟ پاسخ داد: من در جايگاهي نيستم كه بخواهم در اين باره صحبت كنم ولي به نظرم انتخاب بازيگران خوب است. روزي كه من براي تست آمدم فقط براي نقش يلدا آمدم و امروز هم فكر مي‌كنم هركدام از بچه‌ها به بهترين شكل در جاي خود قرار گرفته‌اند.
قريشي درباره نقش يلدا نيز عنوان داشت: به نظر من تمام گيرايي داستان در اين است كه پيش زمينه‌اي از زندگي يلدا وجود نداشته باشد. يلدا خودش پر از نگراني و معماست و همين است كه اين جذابيت را براي اين نقش ايجاد كرده است. تا آخر داستان مشخص نمي‌شود كه يلدا كه و چه بوده و همين تعليق باعث مي‌شود تا اين نقش براي مخاطب خاكستري به نظر برسد و نداند كه مثبت است يا منفي.
بازيگر نقش يلدا درباره اينكه دوست دارد همچنان در تلويزيون بازي كند و يا به سينما برود تيز تصريح كرد: به خاطر اينكه تلويزيون رسانه ملي است، پر بيننده‌تر است و قشر بيشتري از جامعه تلويزيون مي‌بينند. ولي هم سينما و هم تلويزيون مي‌توانند بازيگر را نشان بدهند و انتخاب درست نقش‌ها در اين ميان خيلي مهم‌تر است تا تكرار مكرر يك نقش. در تلويزيون مي‌توان به قيمت تكراري شدن ديده شد، ولي من دوست دارم در هر دو ژانر ديده شوم و نقش‌هاي متفاوتي را تجربه كنم.
وي با بيان اينكه من بيشتر برايم نقش و فيلمنامه‌ مهم است و سينما و تلويزيون زياد فرقي ندارد، گفت: يلدا را دوست دارم و با آن ارتباط برقرار كرده‌ام البته خيلي به من شباهت ندارد اما در اتفاقاتي كه برايش مي‌افتد، خودم را به جاي او مي‌گذارم و ري اكشن‌ها از طرف خودم بوده است.

Sahar-Ghoreyshi-1-1 (Custom)

سحر قريشي تنها يك برادر دارد و رنگ هاي مورد علاقه اش مشكي ، آبي و قرمز است طرفدار دو آتيشه استقلال است.

شيفته آراستگي هستم :

از اينكه براي زيبايي و آراستگي ام زمان صرف كنم بسيار لذت مي برم و زماني كه درگير آن مي شوم، روحيه ام تغيير مي كند و انرژي از دست رفته ام را پيدا مي كنم. به همين خاطر در زماني كه حالم خوب نيست سعي مي كنم براي ظاهرم وقت بيشتري را صرف كنم.

دلبستگي من به محيط آرايشگاه :

من عاشق محيط آرايشگاه هستم و آرامش زيادي را از اين محيط مي گيرم، گاهي كه بي دليل دلشوره دارم به آرايشگاه مي روم و با يك مانيكور يا براشينگ ساده يا تغيير رنگ مو حالم را عوض مي كنم. آراستگي جزوي از يك زن است و خانم ها بايد هميشه به اين موضوع اهميت دهند. با وجود اينكه گاه پيش مي آمد به لحاظ مالي هم در شرايط خوبي به سر نمي بردم اما از رفتن به آرايشگاه دريغ نمي كردم چون مي دانستم كه رفتن به آنجا باعث تقويت روحيه ام مي شود.

full-biography-of-sahar-qureshi-photos (2)

ذات زن و زيبايي :
آدم ها، وقت هايي كه دل تنگ هستند به يك سمتي پناه مي برند و از آنجايي كه ذات زن با زيبايي گره خورده است به همين خاطر وقت هايي كه به لحاظ روحي دچار خلاء شده است دوست دارد كه زيبايي اش را افزون كند. نحوه آفرينش آنها به گونه اي است كه به زيبايي گرايش بيشتري دارند و پرداخت به اين مقوله روح آنها را آرام مي كند و انرژي زيادي را به آنها مي دهد، به همين خاطر افرادي كه در زمينه هنر و تجارت در تمام دنيا فعاليت مي كنند، سعي دارند سليقه زنانه را در طراحي و توليد محصول شان لحاظ كنند چون مي دانند وقتي نظر آنها را تامين كنند و توجه آنها به سمت شان جلب شود، احتمال موفقيت شان بالا مي رود.

فكر نمي كنم اين موضوع ساده، احتياجي به پنهان كاري داشته باشد چون شما هر چقدر كه با مردم صادق تر باشيد، آنها بيشتر حرف هايتان را باور مي كنندو متوجه مي شوند شما چيزي براي پنهان كردن براي آنها نداريد و ازت اينكه حس واقعي تان را بدون پنهان كاري با آنها در ميان مي گذاريد، خوشحال مي شوند.

full-biography-of-sahar-qureshi-photos (3)
مردم از صداقت خوشحال مي شوند :

مردم بيش از هر چيزي از صداقت خوشحال مي شوند، از اينكه مي بينند جنس زندگي هنرمندشان شبيه به خودشان است با او بيشتر همذات پنداري پيدا مي كنند و وقتي شما با اين موضوع خوشحال مي شويد چه لزومي دارد به دروغ چيزي ديگري را بگوييد تا مبادا ديگران شما را به ساده انگاري متهم كنند. حتي اگر چنين اتهامي وجود داشته باشد، باز هم نبايد به خاطر ترس، صداقت را پنهان كرد.

بيوگرفاي سحر قريشي

مردم با نقش هايي كه بازي مي كنيم حسابي درگير مي شوند و آن را باور مي كنند. حس باورپذيري آنها واقعا جالب و خوشايند است. هيچ وقت يادم نمي رود، سال ها قبل وقتي كه در سريال دلنوازان بازي مي كردم مردم وقتي من را در كوچه و خيابان مي ديدند مرا مورد نصيحت قرار مي دادند يا به من مي گفتند: «خجالت نمي كشي به همسرت نمي رسي!» اين حرف ها از سويي خوشايند بود اما از سويي برايم سوال برانگيز بود كه چطور مردم تا اين حد درگير نقش يلدا شدند؟

Sahar-Ghoreyshi-2 (Custom)

وي سابقا همسر مهران ذاكري بود، اين دو مدتي قبل طلاق گرفتند.

Sahar-Ghoreyshi-9 (Custom)

عكس كودكي سحر قريشي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران

Sahar-Ghoreyshi-10

سينمايي :

???? لج و لج‌بازي || ???? دردسر بزرگ || ???? همه چي آرومه

???? گشت ارشاد || ???? ساعت شلوغي || ???? محرمانه تهران

???? نار || ???? دوباره با هم || ???? اكباتان

???? تو و من|| ???? نردبان چوبي || ???? عبور از مه

???? زن. مرد. زندگي… || ???? نفس || ???? پنج ستاره

???? آنچه مردان درباره زنان نمي دانند || ???? دربست آزادي

???? نازنين (فيلم ????) || ???? آتيش بازي || ???? روزگاري عشق و خيانت

مچموعه تلويزيوني:

???? دلنوازان

???? شايد براي شما هم اتفاق بيفتد

???? شايد براي شما هم اتفاق بيفتد

42525 (Custom)

شبكه خانگي:

???? حال خوب من

???? نارمك (تهرانپارس)

???? سيسيلي‌ها

???? سه خط موازي

???? بچه‌هاي لواسان

???? مردي شبيه گرگ

414152 (Custom)

عكس هاي جديد سحر قريشي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران + بيوگرافي كامل

45252 (Custom)

عكس هاي جديد سحر قريشي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران

414252 (Custom)

عكس هاي جديد سحر قريشي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران

532636 (Custom)

عكس هاي جديد سحر قريشي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران

5235236 (Custom)

عكس هاي جديد سحر قريشي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران

8525263 (Custom)

عكس هاي جديد سحر قريشي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران

sahar%20ghoreishi%2018 (Custom)

عكس هاي جديد سحر قريشي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران

Sahar-Ghoreyshi-6 (Custom)

عكس هاي جديد سحر قريشي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران

Sahar-Ghoreyshi-7 (Custom)

عكس هاي جديد سحر قريشي بازيگر مشهور سينما و تلويزيون ايران

54252 (Custom)

بيوگرافي كامل سحر قريشي + عكس هاي جديد در سايت تفريحي و سرگرمي پارلين


برچسب: ،
امتیاز:
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ساعت: ۰۱:۲۱:۴۶ توسط:بيوگرافي بازيگران موضوع: بيوگرافي بازيگران

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :